Savunma ve Stratejik Analizler

19 Nisan 2014 Cumartesi

IMPRESSIVE COMMUNICATIONS VE HAVELSAN ELEKTRONİK HARP İÇİN MALEZYA’DA İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

HAVELSAN BASIN BİLDİRİSİ 15.04.2014

Impressive Communications, Malezya Silahlı Kuvvetleri’nin özellikle elektronik harp yetkinliği olmak üzere savunma yeteneklerini arttırmak için, 15 Nisan 2014’te HAVELSAN ile elektronik harp veri tabanı yönetimi ve bilgi sistemleri konusunda işbirliğine yönelik bir mutabakat anlaşması imzaladı.

HAVELSAN ile birlikte yerel aktör olarak rol alacak olan Impressive Communications, güçlü bir sinerji oluşturmayı ve her iki şirketin de en iyi bilinen uzmanlık ve yetkinlik alanlarını değerlendirerek potansiyel son kullanıcılara çözümler sunmayı planlıyor.

HAVELSAN Türkiye'nin en büyük yazılım ve sistem entegratörü olarak, savunma ve bilişim sektöründe ihtiyaca özel milli yazılımlar ve çözümler üretmektedir. Başlıca faaliyet alanları, Komuta Kontrol Sistemleri, Simülasyon ve Eğitim Sistemleri ile Bilişim ve Güvenlik Teknolojileridir. Tecrübeli, uzman ve yetkin personeliyle sunduğu kaliteli, özgün, milli ve amaca uygun çözümler ile HAVELSAN, ülkemizde yüksek teknolojinin uygulama merkezi haline gelmiştir. Bu süre içerisinde teslim ettiği projeler ve aldığı yeni proje kontratları ile Türk Savunma Sanayiinin öncü bir şirketi olarak, HAVELSAN ismi güven ve başarı ile anılmaktadır.

Bugün HAVELSAN dünyanın farklı yerlerinde teknik ve stratejik yetenekleriyle varlık göstermekte, savunma sektöründe ve sivil pazarlarda en gelişmiş çözümleri sağlamanın yanı sıra kamudan ve özel sektörden birçok müşterisine tam proje yaşam döngüsü desteği vermektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder