Savunma ve Stratejik Analizler

5 Mayıs 2015 Salı

IDEF 2015’in de En Büyüğü ASELSAN

5.5.2015 Aselsan

ASELSAN, IDEF’lerde gelenekselleştiği üzere en büyük stant alanına ve en geniş ürün yelpazesine sahip firma olarak katılıyor. Savunma teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ASELSAN, IDEF-2015’de 6. Holde 2.200 metrekarelik alanda yer alıyor. ​

Fuara en geniş katılımı gerçekleştiren ASELSAN, Hava Savunma Sistemlerinden Sınır Güvenliğine, Deniz Sistemlerinden Elektro-Optik Sistemlere, Haberleşme Sistemlerinden Radar ve Elektronik Harp Sistemlerine, Güdüm ve Seyrüsefer Sistemlerinden Aviyonik Sistemlere kadar çok geniş bir yelpazede ürünlerini sergiliyor.

Azerbaycan, Kazakistan, Pakistan ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu 48 ülkeye, doğrudan satışın yanı sıra ürünlerinin teknoloji transferi ile ortak üretim çalışmalarını da içerecek şekilde ihracat gerçekleştiren ASELSAN, potansiyel müşterilerine yeni ürün ve sistemlerini tanıtıyor.

ASELSAN, yeni geliştirdiği TORK Torpido Karşı Tebdir Torpidosunu IDEF 2015’te görücüye çıkarıyor. ASELSAN’ın tekerlekli ve paletli kara platformlarının temelde zırhlı tanklara karşı savunmasını sağlamak üzere geliştirmiş olduğu yeni nesil Tanksavar Füze Sistemi de bu yıl ilk defa sergileniyor.

ASELSAN, fuarda TSK envanterinde yer alacak HİSAR-A Alçak İrtifa Hava Savunma Sistemini, geliştirilen Elektronik Harp Sistemleri ve Elektro-Optik Sistemler de IDEF’te sergiliyor. Alanda ASELSAN ürünü Gelişmiş Kripto ve Bilgi Güvenliği Ürünleri, Uydu Haberleşme Sistemleri, Profesyonel Haberleşme Ürünleri ve Kamu Güvenliği Sistemleri de yer alıyor.

Ayrıca kara platformu üzerine entegre edilmiş Stabilize Silah Sistemleri, Hava Kuvvetlerimizin envanterinde yer almış Güdüm Sistemleri ile Sualtı Akustik Sistemlerinin de aralarında bulunduğu çok geniş bir yelpazede yeni ürünler TSK ve müttefik ülke kuvvetlerinin beğenisine sunuluyor.

Uruguay’a yakın dönemde ihraç edilen Kara Gözetleme Radarı ACAR, TESİD Ödülü sahibi HF Telsizler, 3 Boyutlu Mobil Arama Radarı ile Atış Kontrol Radarı, Dost Düşman Tanıma Tanıtma Sistemi ve Karakol, Üs Bölgesi ve Tesis Güvenliği çözümünün de aralarında bulunduğu çok sayıda ASELSAN ürün/sistemi IDEF 2015’te görülebilecek.​
http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/basin-odasi/haberler/Sayfalar/IDEF-2015_20150505.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder